Csm N.bank.logo B43db58462
Csm P.c.logo 3907d18f4a
Csm F.havn.logo 6c7496d668

Kampprogram

Dato Tid Hjemmehold Udehold Resultat Type Pucken
09.08.2018 19:00 Frederikshavn White Hawks Storhamar Dragons 1-7 Træningskamp
15.08.2018 19:00 Frederikshavn White Hawks Aalborg Pirates 3-7 Træningskamp
16.08.2018 00:00 Aalborg Pirates Frederikshavn White Hawks 5-4 Træningskamp
18.08.2018 15:00 Frederikshavn White Hawks Manglerud Star 1-4 Træningskamp
21.08.2018 19:00 Frederikshavn White Hawks Herning Blue Fox 7-4 Træningskamp
07.09.2018 19:00 Herning Blue Fox Frederikshavn White Hawks 3-2 Træningskamp
14.09.2018 19:30 Frederikshavn White Hawks Herning Blue Fox 5-4 (OT) Metalligaen grundspil Hent
18.09.2018 19:00 Odense Bulldogs Frederikshavn White Hawks 0-2 Metalligaen grundspil
21.09.2018 19:30 Frederikshavn White Hawks Rungsted Seier Capital 2-3 Metalligaen grundspil Hent
23.09.2018 15:00 Frederikshavn White Hawks Aalborg Pirates 2-1 Metalligaen grundspil Hent
25.09.2018 19:00 SønderjyskE Frederikshavn White Hawks 1-3 Metalligaen grundspil
28.09.2018 19:30 Frederikshavn White Hawks Esbjerg Energy 5-2 Metalligaen grundspil Hent
30.09.2018 15:00 Herlev Eagles Frederikshavn White Hawks 2-1 Metalligaen grundspil
02.10.2018 19:00 Frederikshavn White Hawks Rødovre Mighty Bulls 4-2 Metalligaen grundspil Hent
09.10.2018 19:00 Hvidovre Fighters Frederikshavn White Hawks 1-6 Metalligaen grundspil
12.10.2018 19:30 Aalborg Pirates Frederikshavn White Hawks 5-2 Metalligaen grundspil
19.10.2018 19:30 Frederikshavn White Hawks Hvidovre Fighters 3-0 Metalligaen grundspil Hent
23.10.2018 19:00 Rødovre Mighty Bulls Frederikshavn White Hawks 1-2 (OT) Metalligaen grundspil
26.10.2018 19:30 Frederikshavn White Hawks Herlev Eagles 6-4 Metalligaen grundspil Hent
30.10.2018 19:00 Esbjerg Energy Frederikshavn White Hawks 4-6 Metalligaen grundspil
01.11.2018 19:00 Frederikshavn White Hawks SønderjyskE 1-4 Metalligaen grundspil Hent
04.11.2018 15:00 Rungsted Seier Capital Frederikshavn White Hawks 8-2 Metalligaen grundspil
16.11.2018 19:30 Frederikshavn White Hawks Odense Bulldogs Metalligaen grundspil
20.11.2018 19:00 Herning Blue Fox Frederikshavn White Hawks Metalligaen grundspil
22.11.2018 19:00 Frederikshavn White Hawks Herning Blue Fox Metalligaen grundspil
25.11.2018 16:00 Odense Bulldogs Frederikshavn White Hawks Metalligaen grundspil
27.11.2018 19:00 Frederikshavn White Hawks Rungsted Seier Capital Metalligaen grundspil
30.11.2018 19:30 SønderjyskE Frederikshavn White Hawks Metalligaen grundspil
02.12.2018 15:00 Frederikshavn White Hawks Esbjerg Energy Metalligaen grundspil
07.12.2018 19:30 Frederikshavn White Hawks Rødovre Mighty Bulls Metalligaen grundspil
11.12.2018 19:00 Frederikshavn White Hawks Herlev Eagles Metalligaen grundspil
16.12.2018 14:00 Rødovre Mighty Bulls Frederikshavn White Hawks Metalligaen grundspil
18.12.2018 19:00 Frederikshavn White Hawks Hvidovre Fighters Metalligaen grundspil
21.12.2018 19:00 Hvidovre Fighters Frederikshavn White Hawks Metalligaen grundspil
28.12.2018 19:30 Frederikshavn White Hawks Aalborg Pirates Metalligaen grundspil
29.12.2018 19:00 Aalborg Pirates Frederikshavn White Hawks Metalligaen grundspil
04.01.2019 20:00 Herlev Eagles Frederikshavn White Hawks Metalligaen grundspil
06.01.2019 16:00 Esbjerg Energy Frederikshavn White Hawks Metalligaen grundspil
08.01.2019 19:00 Frederikshavn White Hawks SønderjyskE Metalligaen grundspil
11.01.2019 19:45 Rungsted Seier Capital Frederikshavn White Hawks Metalligaen grundspil
18.01.2019 19:30 Frederikshavn White Hawks Odense Bulldogs Metalligaen grundspil
20.01.2019 15:00 Herning Blue Fox Frederikshavn White Hawks Metalligaen grundspil
22.01.2019 19:00 Frederikshavn White Hawks Herning Blue Fox Metalligaen grundspil
30.01.2019 19:00 Odense Bulldogs Frederikshavn White Hawks Metalligaen grundspil
01.02.2019 19:30 Frederikshavn White Hawks Rungsted Seier Capital Metalligaen grundspil
03.02.2019 15:00 SønderjyskE Frederikshavn White Hawks Metalligaen grundspil
12.02.2019 19:00 Frederikshavn White Hawks Esbjerg Energy Metalligaen grundspil
15.02.2019 20:00 Herlev Eagles Frederikshavn White Hawks Metalligaen grundspil
19.02.2019 19:00 Frederikshavn White Hawks Rødovre Mighty Bulls Metalligaen grundspil
22.02.2019 19:00 Hvidovre Fighters Frederikshavn White Hawks Metalligaen grundspil
24.02.2019 18:30 Frederikshavn White Hawks Aalborg Pirates Metalligaen grundspil

Guldsponsorer


Csm N.bank.logo B43db58462
Csm P.c.logo 3907d18f4a
Csm F.havn.logo 6c7496d668
UH Logo Bred Uskyg Cmyk Copy
Stena Line Logo
Frederikshavnkommune Logo

OBS ! Vores hjemmeside bruger cookies.
Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies. Vil du vide mere, klik her.